Shiba Inu (SHIB) Metaverse’inde 99.000 Arsa Satışa Çıkacak - 2022

Shiba Inu (SHIB) Metaverse’inde 99.000 Arsa Satışa Çıkacak – 2022Kripto para birimi Shiba Inu‘nun (SHIB) arkasındaki geliştiriciler, kripto para biriminin yaklaşmakta olan Metaverse’i olan Shiberse‘de 99.000 arsa arazisini satışa açmayı planladıklarını açıkladılar. Bu arsaların 35.000’i ancak LEASH token sahiplerine satılacak.

Shiberse, Watcher Guru tarafınca düzenlenen bir Shiba Inu AMA etkinliği sırasında yapılan yorumlara bakılırsa değişik aşamalarda piyasaya sürülecek. Business Insider’ın bildirdiği şeklinde, projenin arkasındaki geliştiriciler, 35.000 arsanın satılacağı 10 günlük bir dijital arazi satışı etkinliği planlıyor.

Shiberse’deki arazinin fiyatı, konumuna bakılırsa değişecek ve parkın merkezine daha yakın bir arazi – kripto para biriminin metaverzinin merkezinde bir köpek parkı – daha pahalıya mal olacak.

LEASH token sahiplerine, arazi satın alabilecekleri hususi bir portal aracılığıyla arazi parsellerine erken erişim sağlanacak şekilde ayarlanmıştır. Kullanıcılar, daha fazla jeton kilitlerlerse kilitleme süresi daha kısa olacak şekilde satışa ulaşabilmek için LEASH varlıklarını kilitlemelidir.

En yüksek kilitli miktarlara sahip olanlar, en büyük araziler için teklif verebilecek halde ayarlanmıştır. Shiba Inu üzerinde çalışan bir kripto para YouTuber olan ArchAngel’e göre, 0.2 LEASH‘i kilitlemek, kullanıcıların 1 × 1 parça arazi satın almasına izin verirken, 5 LEASH‘i kilitlemek, 10 × 10 arazi satın alınmasına izin verecektir.

Jetonların araziye öneri vermek için kilitlenmesi gerekirken, onu satın almak için kullanılamazlar. Bunun yerine arazi, Ethereum’un yerel ETH tokeni ile satılacak ve konuma bağlı olarak 0,2 ETH ile 1 ETH arasında bir maliyete haiz olacak.

Sadece LEASH sahiplerine değil, bununla birlikte ETH ile fiyatlandırılan ikinci bir arazi partisi de halka sunulacak.

Shiba Inu’nun fiyatı, daha geniş bir kripto para piyasası toparlanmasının ortasında ve projeler gelişmeye devam ettikçe son birkaç hafta arasında büyüyor.

Bu ayın başlarında, kripto para biriminin camia lideri Shytoshi Kusama, Shiba Inu’nun, “toplum tarafınca desteklenen ilk ve tek SHIB temalı restoran” olarak tanımlanan girişimi başlatmak için İtalya’da bir fizyolojik satış noktası olan Burger restoranı olan Welly’s ile konsorsiyum kurduğunu duyurdu.

Shiba Inu, Google ve Amazon gibi firmalarla çalışan bir firma olan Singapur merkezli blok zinciri çözümleri sağlayıcısı Unification, Shibarium’u geliştirmek için Shiba Inu topluluğuyla beraber çalıştığını duyurdu.

Shibarium, kayda değer, Shiba Inu ekosistemini desteklemek için tasarlanan Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edilmiş bir katman 2 ağdır. “Oyun için optimize edilmiş süratli düşük maliyetli işlemler”i etkinleştirecek halde ayarlanmıştır. Birleşme, duyurusuna göre “fazlaca yakında” ağ için halka açık bir test ağı başlatmayı planlıyor.

Burada ifade edilen görüş ve görüşler yalnızca yazara aittir ve NasilCoin’in görüşlerini yansıtmaz. Her yatırım ve ticaret hareketi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı yapmalısınız.

İlgili içeriğimizi beğendiyseniz yorumunuzu esirgememenizi rica ederiz 🙂

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 19,982.90 0.16%
  • ethereumEthereum (ETH) $ 1,359.30 0.86%
  • xrpXRP (XRP) $ 0.498737 0.98%
  • cardanoCardano (ADA) $ 0.429079 0.01%
  • solanaSolana (SOL) $ 33.62 0.45%
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.063990 0.32%
  • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 17.11 0.68%
  • litecoinLitecoin (LTC) $ 53.72 0.94%