Polygon MATIC Nasıl Coin
Polygon MATIC Nasıl Coin

Polygon MATIC Nasıl Coin? Polygon Coin Yorum 2022

Merhaba, ilgili makalemizde Polygon MATIC nasıl coin buna değindik. Polygon , Ethereum ağında ölçeklendirme ve altyapı geliştirme taktim etmek suretiyle yapılandırılmış, kullanması kolay bir platformdur. Projenin temelleri, çoklu uygulama türleri kurmayı destekleyen, modüler ve elastik bir altyapı olan Polygon SDK üzerine kurulmuştur. Polygon kullanarak düşük gecikmeli zincirler, bilgi gerektirmeyen toplama zincirleri, kendi başına çalışan zincirler yada geliştiricinin gereksinim duyduğu öteki herhangi bir altyapı oluşturulabilir.

Polygon MATIC Nasıl Coin? MATIC Coin Geleceği

Polygon, Ethereum ağını etkili halde kullanmak suretiyle tam teşekküllü çoklu zincir sistemine dönüştürür. Proje, birçok blockchain ağındaki ölçeklenebilirlik sorununu çözerek kripto para birimlerinin toplu olarak benimsenmesini teşvik etmeyi amaçlıyor. Polygon, Plasma Framework ve Hisse İspatı blockchain mimarisini birleştirerek çalışıyor.

Anlık coin haberleri: Tıkla git

MATIC GÜNCEL FİYATLANDIRMA

matic-network

Polygon (MATIC)

$ 0.733969

Polygon Kurucusu Kimdir? Matic Coin Kimin

Jaynti Kanani ve Sandeep Nailwal’ın yanı sıra profesyonel danışman olan Anurag Arjun tarafından ortaklaşa kuruldu. Web 3.0 Coinleri: Oku

Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin’in önerisi üstüne Polygon tarafınca kullanılan Plasma Framework ölçeklenebilir ve kendi haline çalışan akıllı sözleşmelerin rahat yürütülmesini olası kılıyor. Plasma-PoS zinciri üzerine kurulu mevcut ekosistemde bundan böyle hiç değişiklik yapılmayacak. Sistem ayrıca, ana blockchain üstünde küresel olarak mevcut merkeziyetsiz finansal uygulamaların oluşturulmasına da izin veriyor.

Plasma altyapısı yardımıyla Polygon protokolü, İş İspatı blockchain ağlarında yaygın olarak karşılaşılan negatif yanları yaşamadan, sınırsız sayıda merkeziyetsiz uygulama barındırma potansiyeline erişir. Şu ana kadar Polygon, PoS destekli Ethereum yan zinciri üzerinde 50’den fazla DApp projesine ev sahipliği yaptı.

Telegram kanalımız: t.me/nasilcoin
Instagram: @nasilcoin

MATIC Hakkında Bilinmesi Gerekenler! Matic Coin Son Dakika

MATIC, aylık olarak dolaşıma sokuluyor. Maks arz 10,000,000,000 olarak belirlenmiştir.

İlgili makalemizde Polygon MATIC Nasıl Coin konusuna değindik umuyoruz hoşunuza gitmiştir. Yorumunuzu esirgemeyin ve bizi takibe alın <3

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 18,777.31 0.97%
  • ethereumEthereum (ETH) $ 1,290.06 2.42%
  • xrpXRP (XRP) $ 0.474094 2.54%
  • cardanoCardano (ADA) $ 0.441142 3.11%
  • solanaSolana (SOL) $ 32.16 4.77%
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.060884 3.27%
  • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 17.07 3.7%
  • litecoinLitecoin (LTC) $ 52.76 2.25%