Milyarder Bill Miller Mevcut Kripto Görünümünü Paylaştı - 2022

Milyarder Bill Miller Mevcut Kripto Görünümünü Paylaştı – 2022Kıdemli yatırımcı ve fon yöneticisi Bill Miller, niçin şu anda “bitcoin için neden yükseliş” beklediğini açıklıyor. Miller, Rusya’nın rezervlerinin neredeyse %50’sinin kendilerine zarar vermek isteyenler tarafından test edilen para birimlerinde bulunduğunu söyledi.

Bill Miller’ın Kripto Görünümü: ‘Bitcoin için Boğa’

Ünlü değer yatırımcısı Bill Miller, Çarşamba günü CNBC ile yaptığı röportajda Rusya ve Ukrayna arasındaki bir savaşın ortasında kriptonun görünümünden söz etti. Miller Value Partners’ın kurucusudur ve şu anda yönetim kurulu başkanı ve baş yatırım görevlisi olarak görev yapmaktadır. Firmanın Fırsat Sermayesi ve Gelir Stratejisi fonlarını yönetir. Miller Value Partners’tan ilkin Legg Mason Capital Management’ın kurucu ortağıydı.

Ukrayna’nın işgalinin peşinden, artan sayıda ülke Rusya’ya yaptırım uyguladı. Bu, Rus rublesi ve yurtdışında muamele gören Rus şirketlerinin pay senetlerinin düşmesine niçin oldu.

Avrupa Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen geçen hafta şunları söyledi:

“Rusya merkez bankasının varlıklarını nüzul edeceğiz. Bu, işlemlerini donduracaktır. Ve merkez bankasının varlıklarını tasfiye etmesini imkansız hale getirecek.”

Miller ise açıklamalarında:

“Şu anda Rusya’ya bakarsanız, Rusya 640 milyar dolarlık rezervinin %16’sına haiz. Yüzde 32 Euro’ya sahipler. Dolayısıyla, rezervlerinin nerede ise %50’si, kendilerine zarar vermek isteyen insanoğlu tarafından test edilen para birimlerinde var.” 

Rusya’nın bakış açısına nazaran bu, içinde bulunmak için harika bir konum değil. Altında %22’si var ve rezervlerinin öteki ülkelerin kontrol edemediği tek bölümü bu.

“Diğer ülkelerin bizlere zarar veremeyeceği ve enflasyona yada daha büyük miktarlarda üretilmeye karşı dayanıklı olduğu bir yer.” 

Bu yüzden bilhassa bitcoin için oldukca yükseliş bulunduğunu düşünüyorum.

Miller, diğer kripto para birimleri hakkındaki konuşmaya başladı. “Kriptoların geri kalanı değişik” diye ekledi. “Bence bitcoin benzersiz ve kriptoların geri kalanı serüven yatırımları olarak düşünülmeli zira tamamı başka sorunları çözmeye çalışıyor.” dedi.

Şubat ayında yatırımcı, büyük bir bitcoin pozisyonuna haiz bulunduğunu ve kriptoyu enflasyona karşı korunma açısından dijital altına benzettiğini söylemiş oldu. Ayrıca BTC‘ye “ finansal felakete karşı sigorta ” ismini verdi.

Burada anlatılan görüş ve görüşler yalnızca yazara aittir ve NasilCoin’in görüşlerini yansıtmaz. Her yatırım ve ticaret hareketi risk ihtiva eder. Karar verirken kendi araştırmanızı yapmalısınız.

İlgili içeriğimizi beğendiyseniz yorumunuzu esirgememenizi rica ederiz 🙂

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 18,736.35 1.44%
  • ethereumEthereum (ETH) $ 1,286.02 2.97%
  • xrpXRP (XRP) $ 0.470008 3.3%
  • cardanoCardano (ADA) $ 0.439759 3.42%
  • solanaSolana (SOL) $ 32.13 4.71%
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.060566 3.97%
  • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 17.10 3.36%
  • litecoinLitecoin (LTC) $ 52.71 2.4%