Manchester City Futbol Kulübü, Kripto borsası OKX ile antak kalma imzaladı. - 2022

Manchester City Futbol Kulübü, Kripto borsası OKX ile antak kalma imzaladı. – 2022İngiltere Premier Ligi şampiyonu Manchester City, kripto borsası OKX ile anlaşma imzaladı.

Spor takımları veya etkinlikleri ile kripto firmaları arasındaki sponsorluk anlaşmaları son aylarda daha sık hale geldi. Şubat ayında yerel rakip Manchester United, Tezos ile senelik 20 milyon£ değerinde bir sponsorluk anlaşması imzaladı.

OKX, spor endüstrisinin kabul edilen temsilcileriyle konsorsiyum kuran, sayıları giderek artan dijital varlık alım satım platformlar içinde yerini aldı. Şirket, Manchester City ile işbirliği yaptı. Ve takımın Resmi Kripto Para Birimi Değişim Ortağı oldu. Yaptığı açıklamada, iki tarafın birlikte ek projeler araştıracağını da deklare etti.

Man City, son dört sezonun üçünde şampiyon olmasının yanı sıra şu anda Premier Lig tablosunun zirvesinde ve UEFA Şampiyonlar Ligi ve FA Cup’ın sonraki aşamalarında savaşım ediyor.

Ortaklık ayırıca “kulübün espor operasyonlarına ek olarak Manchester City adam ve hanım takımlarını da kapsayacak.”

“OKX’i bugün spor dünyasına adım atarken, Manchester City’nin Resmi Ortağı olarak ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Yeni ortaklık, ortak inovasyon, başarı güdüsü ve alakalı sektörlerimizin en ileri noktasında olma değerlerimizle uyumludur. 

City Football Group COO’su Roel De Vries

Ekip geçtiğimiz günlerde , Sony Corporation ile konsorsiyum yoluyla Metaverse’deki Etihad Stadyumu’nun bir kopyasını inşa etmeyi planladığını duyurdu.

FTX ise, Golden State Warriors’a sponsor olmak için 10 milyon dolarlık bir antak kalma  imzaladı.

Burada ifade edilen görüş ve görüşler yalnızca yazara aittir ve NasilCoin’in görüşlerini yansıtmaz. Her yatırım ve ticaret hareketi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı yapmalısınız.

İlgili içeriğimizi beğendiyseniz yorumunuzu esirgememenizi rica ederiz 🙂

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 20,003.00 1.55%
  • ethereumEthereum (ETH) $ 1,357.42 1.26%
  • xrpXRP (XRP) $ 0.492646 0.93%
  • cardanoCardano (ADA) $ 0.428953 1.39%
  • solanaSolana (SOL) $ 33.49 2.44%
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.063444 2.27%
  • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 17.11 2.36%
  • litecoinLitecoin (LTC) $ 53.40 2.72%