JP Morgan Chase, Blockchain Odaklı TRM Labs’e Yatırım Yaptı - 2022

JP Morgan Chase, Blockchain Odaklı TRM Labs’e Yatırım Yaptı – 2022JP Morgan, blockchain haber alma platformu TRM Labs’e yatırım yapan son olarak finansal hizmetler devi oldu.

JPMorgan, blockchain tabanlı analiz ve güvenlik firması TRM Labs’e yatırım yaptı.

JP Morgan Onyx  CEO’su Umar Farooq şunları söyledi:

“TRM’nin gelişmiş analitik çözümler vesilesiyle kripto ekosistemlerinde güvenlik ve bütünlük sağlama vizyonu, JP Morgan’da ahenkli ve güvenli blok zinciri ürünleri oluşturma hedeflerimizle uyumludur.”

RM Labs’in platformu, FI’lar, kripto firmaları ve düzenleyiciler dahil olmak suretiyle kuruluşların kripto sahtekarlığını ve mali suçları tespit etmesine destek olmak için zincirler arası verileri tehdit istihbaratı, gelişmiş analitik ve sezgisel görselleştirmelerle birleştirir.

JP Morgan’ın büyüklüğü açıklanmayan yatırımı, TRM Labs’in Visa, Amex Ventures, Citi Ventures, PayPal Ventures ve Block’un (eski adıyla Square) katıldığı bir turda 60 milyon dolar toplamasından üç aydan kısa bir süre sonra geldi.

Blockchain güvenlik firması TRM Labs, bankanın Pazartesi günü stratejik yatırımını açıklamasının peşinden JPMorgan Chase & Co.’yu yatırımcı listesine ekledi.

TRM Labs kurucu ortağı ve CEO’su Esteban Castano:

“JPMorgan’ın kendilerine yapmış olduğu yatırımın kripto para piyasası için oldukça mühim olduğunu söyleyerek “Herkes için daha güvenilir kripto ekonomisi sağlamak için çalışıyoruz. Bu fırsat geldiği için heyecan duyuyoruz.” dedi.

TRM, birden fazla blok zincirinde yüksek riskli faaliyetlerin tespit edilmesine ve soruşturulmasına müsaade eden, karmaşık tehdit aktörleri tarafınca giderek daha çok kullanılan kara para aklama tekniklerine ilişik benzersiz bir içgörü elde eden, zincirler arası analitik elde eden tek platformdur.

İlgili içeriğimizi beğendiyseniz yorumunuzu esirgememenizi rica ederiz 🙂

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 19,087.78 0.21%
  • ethereumEthereum (ETH) $ 1,313.50 0.33%
  • xrpXRP (XRP) $ 0.468816 6.7%
  • cardanoCardano (ADA) $ 0.444901 2.76%
  • solanaSolana (SOL) $ 32.84 2.02%
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.061018 3.38%
  • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 17.30 2.17%
  • litecoinLitecoin (LTC) $ 53.20 1.03%