Haber: Terra Mucidi: LUNA 2.0 Bu Altcoin’den Daha Büyük Olacak!

Terra Mucidine Göre LUNA 2.0 Bu Altcoin’den Daha Büyük Olacak!

Terra (LUNA)’dan Do Kwon, kripto para birimi toplumunda tepkiyle karşılaşmaya devam ediyor. Son zamanlardaki bir çatışma, Terra 2.0 tokenlarının airdrop dönemi ile alakalı yaşandı. İşte detaylar…

LUNA 2.0, LUNC’den daha büyük olacak

Nasilcoin.com olarak daha ilkin de bildirdiğimiz suretiyle Jaewoo Choo adlı bir kullanıcı, Terra 2.0’ın, Airdrop’tan hemen sonra kullanıcıların tokenlarını rastgele doğrulayıcılara devretmesine izin veren bir “ninja kodu” içerdiğini iddia eden bir tweet gönderdi. Bununla beraber, Do Kwon’un daha sonraki bir tweet’i, bu iddiayı reddetti. Görünüşe gore, Terra 2.0 teklifinin değiştirilmiş versiyonu, airdrop ile dağıtılan tokenların yaratılışta kazanılacağını ve kullananların tokenları likit hale getirmek için “bağlarını çözmeleri” gerekeceğini açıkladı.

Binance ve Ünlü Borsalar Açıkladı: Bu Altcoin Listeleniyor!

Aynı başlıktaki başka bir sohbette, bir kripto yatırımcısı Do Kwon’a LUNA 2.0’ın selefi LUNA Classic’ten daha kuvvetli ve daha büyük olabileceğini düşünüp düşünmediğini sordu. Terra kurucusu olumlu cevap verdi. Terra’nın artık yeni LUNA tokenıyla, çöken LUNA Classic’ten daha çok endişe duyduğu izlenimini verdi. Beklendiği gibi, bilhassa Terraform Labs’in airdrop’u düzgün bir halde ele almaması nedeniyle, birçok insan Terra ve Do Kwon’dan memnun değildi. Birçok adamın airdrop olarak hak ettiğinden oldukça daha azını almış olduğu iddiaları var.

LUNC hakkındaki gerçekler nedir?

Airdrop hemen sonra Terra iyi bir temele otursa da, kripto paranın fiyatı zorlu bir savaşım arasında. Airdrop’tan derhal sonra kıymeti 20 doların üzerindeydi. Bugün, ortalama 9 dolar değerinde. Öte yandan, yeni token Terra Classic’ten (LUNC) oldukça daha iyi durumda görünüyor. Şu anda olduğu şeklinde, LUNA yüzde 38’lik bir artış kaydederken LUNC yüzde 20’lik bir düşüş kaydediyor.

LUNA Çöküş Öncesi Bunları Zenginleştirdi! Kim Neden Sattı?

LUNA’nın 1 milyar tokenlık arzı varken LUNC’nin 6.9 trilyon tokendan fazlası var. Arzı azaltmak için LUNC’yi yakmak için hala bir plan yok, bu da tokenı LUNA’dan fazlaca daha azca kıymetli hale getiriyor. Ayrıca LUNA’nın üstünde çalıştığı Terra 2.0, Terra Classic’ten birkaç gelişmiş özelliğe haiz.

 

 

Resimler: Kriptokoin.com

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 18,736.35 1.44%
  • ethereumEthereum (ETH) $ 1,286.02 2.97%
  • xrpXRP (XRP) $ 0.470008 3.3%
  • cardanoCardano (ADA) $ 0.439759 3.42%
  • solanaSolana (SOL) $ 32.13 4.71%
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.060566 3.97%
  • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 17.10 3.36%
  • litecoinLitecoin (LTC) $ 52.71 2.4%