Haber: Solana ve O 5 Altcoin’den Yüklüce Alan Şirket İçin Dev İddia!

Haber: Solana ve O 5 Altcoin’den Yüklüce Alan Şirket İçin Dev İddia!

Three Arrows Capital kurucu ortağı Su Zhu, bugün, gayri muayyen bir tweet yayınladı. Tweet’in mevzusu, kripto topluluğu arasında muhtemel bir “yok olma” iddialarının dolaşması idi. Zhu, firmanın “bunu çözmeye kesin bulunduğunu” söyleyerek tweet’ini attı. Su Zhu ve Kyle Davies’in kurduğu Three Arrows Capital, kriptonun en saygın hedge fonlarından biridir. Portföylerinde Solana, Avalanche şeklinde birçok altcoin bulunuyor. İşte iddialar ve son olarak yaşananlar…

Three Arrows Capital için üzücü iddialar

Three Arrows Capital kurucu ortağı Su Zhu, firmanın likidite sorunlarıyla yüz yüze olabileceğine dair söylentilerin kripto topluluğuna yayılmasının peşinden sessizliğini bozdu. Popüler trader, Çarşamba günü erken saatlerde, Three Arrows Capital’in yüz yüze olduğu bir soruna çözüm aradığını ima eden şifreli bir tweet yayınladı. Zhu “İlgili taraflarla yazışma sürecindeyiz ve bunu çözmeye tamamen kararlıyız” diye yazdı. Bunun üstüne Cobie, Byzantine General, satsdart ve kripto topluluğunun diğer üyelerinden bir takım destekleyici ileti ile karşılaştı.

BTC Düşerken Sadece O 17 Web3 ve Metaverse Coin Patladı!

Firmanın muhtemel sorunlarıyla ilgili söylentiler öncelikle Salı günü erken saatlerde Twitter’daki kripto toplumunda ortaya çıktı. Gün süresince yayıldı. Doğrulanmamış raporlar, şirketin kripto pazarındaki son erime sebebiyle bir marj çağrısını kaçırmış ve bir tasfiye olayı yaşamış olabileceğini iddia ediyor. Söylentiler, Celsius’un likidite krizi açıklamalarının peşinden geldi. Nasilcoin.com olarak da bildirdiğimiz suretiyle Celsius, söz konusu krizin peşinden müşterilerin para çekme işlemlerini tatil etmek zorunda kaldı.

Three Arrows Capital Solana, AVAX, ETH yatırımlarıyla biliniyor

Three Arrows Capital, dünyanın en başarı göstermiş kripto hedge fonlarından biridir. 2012 yılında piyasaya sürüldükten sonra, ileri görüşlü ticaret çağrılarıyla tanınan, Zhu ve uzun süreden beri ortağı olan Kyle Davies’i kripto meşhur statüsüne iten milyarlarca dolarlık bir kuruluşa dönüştü. 2021 boyunca Three Arrows Capital, bir “süper döngü” tezini zorlamakla.

Solana, Avalanche ve Terra şeklinde alternatif layer-1 projelerini parabolik rallilerinden önce onaylamasıyla ünlendi. 2021’in başından sonuna kadar Bitcoin’in (BTC) dışında birçok kripto para birimi kıymet kazandı. Hatta, CoinGecko benzer biçimde veri sitelerine bakarsanız, çoğunun geçtiğimiz yıl “bütün zamanların en yüksek seviyesine” ulaştığını görebilirsiniz. Ancak maalesef, o zamandan beri Terra sıfıra düştü. Solana ve Avalanche yaklaşık yüzde 86 düştü. İlginç bir halde, Zhu kısa zaman önce Twitter biyografisinden Solana, Avalanche, Terra, Ethereum ve NEAR’a meydana getirilen bir dizi referansı kaldırdı. Ayrıca Instagram hesabını da sildi. Three Arrows Capital, söylentilere cevap olarak hemen hemen resmi bir izahat yayınlamadı.

 

Resim kaynağı: kriptocoin.com

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 19,982.90 0.16%
  • ethereumEthereum (ETH) $ 1,359.30 0.86%
  • xrpXRP (XRP) $ 0.498737 0.98%
  • cardanoCardano (ADA) $ 0.429079 0.01%
  • solanaSolana (SOL) $ 33.62 0.45%
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.063990 0.32%
  • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 17.11 0.68%
  • litecoinLitecoin (LTC) $ 53.72 0.94%