Haber: Kripto Para Balinasından Epik Tahmin: Bu Altcoin Uçacak!

Haber: Kripto Para Balinasından Epik Tahmin: Bu Altcoin Uçacak!Ağın temel değerinin katlanarak arttığı ve Blockchain’in birkaç hafta arasında TVL’de 200 milyon dolar kazanılmış olduğu 2022’nin başlangıcı, Cardano tarihinin en iyi dönemlerinden biriydi. Bazı büyük piyasa katılımcıları, yeni çözümlerin sunulmasıyla ve dApp drop’larıyla kripto para biriminin bir ağ olarak değerinin daha da yükselmesini bekliyor.

“Cardano TVL bu koşullar sağlandığında uçacak”

Kripto para balinası, birkaç proje aslına bakarsanız çözümlerini sene içinde piyasaya süreceğini açıkladığından, Cardano toplumunun önümüzdeki üç ve altı ayda neler beklemesi gerektiğini paylaşıyor. Cardano tabanlı stablecoin’ler, çoğu zaman itibari paralar ve kripto dünyaları içinde bir köprü olarak kullanıldığından, herhangi bir Blockchain için en mühim varlıklar arasında yer alıyor.

Kriptokoin.Com haberlerinde de yer verdiğimiz suretiyle daha önce, Tron ağı, TRX ağına dayalı USDT (Tether) stablecoin için 40 milyar dolarlık dolaşıma ulaştığını bildirmişti.

Cardano’da lider bir stablecoin çözümünün piyasaya sürülmesinin ağa milyarlarca değerinde fon getirmesi umut ediliyor ve bu da onu Ethereum (ETH), Tron (TRX) ve Solana (SOL) gibi kripto para birimleriyle ahenkli hale getirecek. CoinMarketCap’te piyasa değerine bakılırsa 9. Sırada bulunan Cardano, makalenin yazıldığı sıralarda son 24 saat arasında %1,12 kayıpla 1,16 dolardan işlem görüyordu.

Wrapped kripto para birimleri

Lider kripto para Bitcoin ve lider altcoin Ethereum benzer biçimde yaygın olarak bilinen varlıkların paketlenmiş versiyonları, merkezi olmayan finans (DeFi) endüstrisinin süratli büyümesi ve gelişmesiyle 2021’de son aşama popüler hale geldi. Cardano, DeFi endüstrisinde nispeten genç bir oyuncu olduğu için, tamamlanmış varlıklar, bu durumda Cardano ağına dayanmayan varlıklara cross-chain satın almaya izin verdiği için kullanıcıları tarafından büyük bir beklenti içinde.

Kullanıcılar, yukarıda belirtilen tüm çözümlerin yanı sıra, ödünç verme ve bileşik varlıklar, donanım cüzdan desteği ve sınırı olan kalıcı kayıpla DEX’ler şeklinde özellikleri görecekler. Uzmanlara bakılırsa tüm bu özellikler, Ethereum ve Solana gibi en büyük ağlarda aslına bakarsanız sunuluyor. Cardano’da bu özelliklerin geliştirilmesi, Blockchain tabanlı çözümleri mühim ölçüde daha çekici hale getirecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 18,901.13 0.22%
  • ethereumEthereum (ETH) $ 1,305.71 1.05%
  • xrpXRP (XRP) $ 0.493068 2.34%
  • cardanoCardano (ADA) $ 0.448903 1.38%
  • solanaSolana (SOL) $ 32.63 2.68%
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.061897 1.33%
  • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 17.39 1.7%
  • litecoinLitecoin (LTC) $ 53.12 1.18%