Haber: Büyük Balinalar, Bu 4 Metaverse Coin’e Koşuyor!

Haber: Büyük Balinalar, Bu 4 Metaverse Coin’e Koşuyor!Metaverse endüstrisi, Web3’ün geliştirilmesindeki bir sonraki büyük aşama. Piyasa hala gelişirken, birçok önemli oyuncu ve bilinen metaverse coin projeleri bu endüstrinin bir parçası olmak için sıraya giriyor. Son zamanlarda, ünlü bir meme kriptosu Shiba Inu (SHIB) metaverse’ini başlattı. Şimdi, Bored APE NFT yaratıcısı Yuga Labs, aynı zamanda kendi oyununu başlatmak için sıraya giriyor.

Balinalar bu metaverse coin projelerinde dip fırsatını satın alıyor

Gala Games (GALA), Sandbox (SAND) ve Decentraland (MANA) şeklinde metaverse endüstrisindeki öteki mühim oyuncular şimdiden büyük alaka görüyor. Kriptokoin.Com haberlerinde de yer verdiğimiz üzere birçok büyük bankacılık kurumu, elektronik devi ve moda tasarımı firması bu sanal dünyalarda şimdiden araziler satın aldı.

CoinMarketCap’e bakılırsa, en büyük metaverse coin projelerin toplam piyasa değeri son 24 saatte %2’nin üstünde düştü. 24 saatlik muamele kütlesi de %25 geriledi. Kümülatif toplam piyasa kıymeti ortalama 27,28 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

Görünüşe bakılırsa Ethereum (ETH) balinaları, dipleri satın almak için harika zamanlamayı tespit etti. WhaleStats’a nazaran, en büyük ETH cüzdanları son 24 saat içinde ApeCoin (APE), Shiba Inu (SHIB), Gala Games (GALA) ve Decentraland (MANA) ekliyor.

metaverse coin

ETH balinaları APE, GALA ve MANA topluyor

ApeCoin tokenleri için çılgınlık hala artıyor. ETH balinaları dünden bu yana 12,4 milyon dolardan fazla APE tokeni ekledi. Uzmanlara göre, bu hareket, yaklaşmakta olan fazlaca abartılı Metaverse projesi “Otherside” ile direkt bağlantılı olabilir.

GALA tokeni son 7 gün arasında %18’in üstünde düştü. Ancak, ETH cüzdanlarının en büyüğü tarafından satın alınan ilk 10 token arasına girdi. En büyük Ethereum balinaları, 35 milyon dolardan fazla GALA tokenine sahip.

MANA tokeni, ETH balinaları tarafından en yaygın olarak tutulan token olarak ortaya çıktı. WhaleStats’a gore MANA, son 24 saatte ilk 500 balina içinde en oldukca kullanılan parlak zeka sözleşmeler listesine de girdi. ETH balinaları kümülatif olarak 162 milyon dolardan fazla MANA tokenini elinde tutuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 20,054.00 1.02%
  • ethereumEthereum (ETH) $ 1,363.14 0.74%
  • xrpXRP (XRP) $ 0.497805 1.03%
  • cardanoCardano (ADA) $ 0.429881 0.38%
  • solanaSolana (SOL) $ 33.86 0.3%
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.064024 1.49%
  • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 17.21 0.21%
  • litecoinLitecoin (LTC) $ 54.15 0.48%