Haber: Analist 2 Altcoin Duyurdu: Gelecek Haftalarda Patlayacak!

Haber: Analist 2 Altcoin Duyurdu: Gelecek Haftalarda Patlayacak!Geniş bir takipçi kitlesi bulunan kripto para birimi analisti ve traderı, Bitcoin (BTC) ve bir gelecek vaat eden lider altcoin Ethereum (ETH) rakibi dahil olmak suretiyle üç dijital mevcudiyet üstünde yükselişe geçtiğini söylüyor.

Analist ilk önce lider kriptoya bakıyor

Kriptokoin.Com haberlerinde analizlerine yer verdiğimiz Altcoin Sherpa takma isimli trader ve analist, lider kripto Bitcoin ile başlayarak, 173.800 Twitter takipçisine, kabul edilen kripto para birimi daha yüksek vakit diliminde yükseliş piyasası yapısı göstermeye devam ederken BTC’nin %40’a yakın artacağına inandığını söylüyor. Analist, görüşlerini şöyle açıklıyor:

BTC: Hala Bitcoin’in dip bastığı görüşündeyim ve ortalama 55.000 dolara bir hareket göreceğiz. Altcoin’lerin onu takip etmesi olası. Teknik olarak hala yüksek bir vakit diliminde yükseliş piyasası yapısı (daha yüksek zirveler ve daha yüksek dipler ile) var.

Altcoin
Kaynak: Altcoin Sherpa / Twitter

ConMarketCap verilerine bakılırsa önder kripto Bitcoin (BTC), makale yazılırken 39.723 dolardan işlem görüyor ve yaklaşık 69 bin dolarlık bütün zamanların en yüksek seviyesinden %43 uzakta bulunuyor.

Analiste bakılırsa gelecek haftalarda patlayacak altcoin projeleri

Sırada, ölçeklenebilirlik ve istikrar için tasarlanmış geliştirici odaklı bir Blockchain olan Near Protocol (NEAR) var. Altcoin Sherpa, lider altcoin Ethereum’un rakibinin gelecek haftalarda tüm zamanların en yüksek seviyesini geçeceğine inanıyor ve şunları söylüyor:

NEAR: Hâlâ bunun içindeyim ve önümüzdeki birkaç hafta içinde tüm zamanların en yüksek seviyesini aşacağımız görüşündeyim.’

Altcoin
Kaynak: Altcoin Sherpa / Twitter

ConMarketCap verilerine nazaran NEAR, basın zamanında 15,60 dolar karşılığında el değiştiriyor.

Altcoin Sherpa ek olarak FTX kripto para birimi borsasının yardımcı token’i olan FTX Token’ı (FTT) yakından takip ediyor. Kripto traderı, FTT’nin aylarca geniş bir aralıkta işlem yaptıktan sonrasında ‘sağlam’ bir yukarı potansiyele sahip olduğunu belirtiyor ve şunları ekliyor:

FTT: Bu kripto paraya ne kadar sevmesem de, beş ay boyunca doğranmış ve cehennem gibi sıkıştırılmış durumda. Bence daha yavaş bir trade olarak oldukça sağlam görünüyor (şu demek oluyor ki burada sadece maliyet ortalamasını dolar ve birkaç hafta içinde satarsınız).

Altcoin
Kaynak: Altcoin Sherpa / Twitter

ConMarketCap verilerine gore FTX Token, makale yazılırken 41,38 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 20,023.00 1.42%
  • ethereumEthereum (ETH) $ 1,355.83 1.23%
  • xrpXRP (XRP) $ 0.486363 1.52%
  • cardanoCardano (ADA) $ 0.428307 1.63%
  • solanaSolana (SOL) $ 33.55 2.15%
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.063414 2.42%
  • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 17.10 2.46%
  • litecoinLitecoin (LTC) $ 53.43 2.43%