Galatasaray SK Yeni Sponsorluk Anlaşması İmzaladı - 2022

Galatasaray SK Yeni Sponsorluk Anlaşması İmzaladı – 2022Kripto para borsası Bitget, Galatasaray Spor Kulübü ile bir sponsorluk anlaşması imzaladı.

Yapılan sponsorluk anlaşmasıyla beraber Bitget, Galatasaray’ın futbol ve basketbol takımlarında resmi kripto para ortağı olarak gözükmeye başlamış olacak. Yapılan anlaşmanın basın toplantısı, önümüzdeki günlerde Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda gerçekleştirilecek. Kripto para borsası BitgetGalatasaray Spor Kulübü ile 2021-22 sezonunun geri kalanı için sponsorluk anlaşmasına imza attı.

Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Bikem Kanık:

“Bitget ile sponsorluk anlaşmamızı duyurmaktan gurur duyuyoruz. Galatasaray Spor Kulübü olarak vizyonumuza uyan bir kripto borsası bulmak için arayışımız sürüyordu ve dünyanın biri olan kripto şirketlerinden biri olarak Bitget’in doğru marka olduğuna karar verdik. Onlarla yakın bir şekilde emek vermeyi ve birlikte karşılıklı yarar sağlayan bir vizyonla yürümeyi dört gözle bekliyoruz.” dedi.

Bitget CEO’su Sandra Lou:

“Adanmış bir geçmişe haiz, lider bir Türk spor kulübü olan Galatasaray ile bu ortaklığı duyurmaktan son aşama memnunuz. Türkiye, kripto sektörüne büyük ilgi gösterdi. Ve bu alanda tahsil ve bilgi paylaşımı fırsatlarına öncülük etmeye devam ederken; topluluğumuzu bu pazarda büyütmeyi dört gözle bekliyoruz. Blockchain ekosistemini büyütmeye ve kullanıcılarımıza değer katmaya geçinmek için her zaman benzer düşünen ortaklarla çalışmaya istekliyiz.” açıklamasını yapmış oldu.

İtalyan futbol ekibi Juventus ile sponsorluk anlaşması imzalayan Bitget, espor takımları Professional Gamers League (PGL) ve Team Spirit’le ortaklık yaptı.  

Bitget, Temmuz 2018’de kurulan önder bir küresel kripto para borsasıdır. 48 ülkede 1,8 milyondan fazla müşteriye hizmet veren Bitget, merkezi olmayan finansın küresel ölçekte benimsenmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

İlgili içeriğimizi beğendiyseniz yorumunuzu esirgememenizi rica ederiz 🙂

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 20,011.00 1.65%
  • ethereumEthereum (ETH) $ 1,356.98 1.28%
  • xrpXRP (XRP) $ 0.487869 1.6%
  • cardanoCardano (ADA) $ 0.428875 1.42%
  • solanaSolana (SOL) $ 33.75 1.78%
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.063575 3.71%
  • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 17.13 2.2%
  • litecoinLitecoin (LTC) $ 53.59 2.49%