Facepay Blockchain Ödeme Şirketinden Kripto Ödeme Hizmeti Müjdesi! - 2022

Facepay Blockchain Ödeme Şirketinden Kripto Ödeme Hizmeti Müjdesi! – 2022Blockchain ödeme firması Facepay Inc., Facepay Crypto’nun piyasaya sürülmesi için Salı günü mahalli saatle duyurdu ve kripto para birimi ödemelerini araba mağazalarına getirdiğini açıkladı.

Facepay Crypto, araba mağazalarının direkt müşterilerden Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para birimlerini kabul etmesine izin vererek, ters ibrazlara, sahtekarlığa ve daha fazlasına yol açabilecek kredi kartları gibi geleneksel ödemelerle ilişkili kompleks ödemelerin yerini alacak.

Facepay kurucusu Dr. Mark Hale şunları söylemiş oldu:

“Tüketici kripto para birimi zaman içinde artacaktır ve tamirhaneler bundan yararlanmak için doğru teknolojiye yatırım yapmalıdır. Aksi takdirde, Bitcoin mağazaların maliyetine mal olan başka bir ödeme yöntemi olacaktır. Facepay ile meydana getirilen her doğrudan ödeme 15 -20% daha karlı.”

“Hepimizin müşterimizin deneyiminin önünde durmamız gerekiyor. Temassız ve dijital ödeme şekilleri bugün her yerde. Bu işlemler için benimseme oranları giderek artıyor. Facepay’in platformu, kullanışlı ve güvenli kalırken paradan tutum etmemi sağlıyor. Facepay, şimdi ve gelecek için doğru ödeme teknolojisidir.”
Facepay, Küçük işletmelere temassız, mobil ve sıfır ücretli metin yöntemiyle ödeme ve tarama yoluyla ödeme şeklinde çözümleri sunar. Müşterilerini blok zincirinde otomatik ödemeye dönüştürerek kredi kartı ücretlerini ortadan kaldırır.

“Facepay, mağaza iş akışının ayrılmaz bir parçası olduğunda, mağazalar büyük tasarruf seviyeleri görmeye başlıyor. Üstelik tüketicilerin %63’ü hizmet sağlayıcılarıyla aslına bakarsan bu tür bir ödeme yöntemini tercih ediyor” dedi.

Kripto para birimleri ana akım piyasaya girdiğinden, şu an için özellikle araba mağazaları için blok zinciri teknolojisinin güvenliğini sunan doğrudan bir kripto bankacılığı bulunmamaktadır.

Bu nedenle şirket, kripto ödemelerinin, kredi kartı ücretlerini ortadan kaldırarak tüccarlar için geliri artırabilen ve giderleri azaltabilen kredi kartı işlemcilerinin oligopolü tarafınca sağlanan eski muamele modeline dahil edilmesini önlemenin bir yoludur.

Burada ifade edilen görüş ve görüşler yalnızca yazara aittir ve NasilCoin’in görüşlerini yansıtmaz. Her yatırım ve tecim hareketi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı yapmalısınız.

İlgili içeriğimizi beğendiyseniz yorumunuzu esirgememenizi rica ederiz 🙂

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 18,798.16 0.7%
  • ethereumEthereum (ETH) $ 1,296.26 1.81%
  • xrpXRP (XRP) $ 0.493538 1.87%
  • cardanoCardano (ADA) $ 0.445681 1.65%
  • solanaSolana (SOL) $ 32.32 3.47%
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.061416 2.55%
  • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 17.19 2.87%
  • litecoinLitecoin (LTC) $ 52.56 1.77%