Elon Musk’tan Dikkat Çeken Web3 ve Vitalik Buterin Paylaşımı  - 2022

Elon Musk’tan Dikkat Çeken Web3 ve Vitalik Buterin Paylaşımı  – 2022Elon Musk, resmi Twitter hesabından Web3 hakkında, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’e göndermeli bir paylaşımda bulunmuş oldu.

Tesla CEO’su Elon Musk, kripto para dünyasında fazlaca konuşulan isimlerden birisi. Yaptığı ve söylediği her şey sektör tarafından ilgi çekiyor ve konuşuluyor. Elon Musk bu sefer komik ve alaycı bir görsel ile Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’in moda seçimlerine dikkat çekti.

Tesla CEO’su Elon Musk, Web3’te aleni bir girişimde bulunmak için Twitter hesabından gülünç bir paylaşımda bulunmuş oldu. Centibillionaire tarafınca yayınlanan üç kısımlı caps, webin evrimini yansıtıyor.

Web1 kısmına Google’ın kurucu ortakları Larry Page ve Sergey Brin’in bir fotoğrafı eşlik ediyor. İkinci kısımda, 2000’lerin başında Tim O’Reilly tarafından bulunan terim olan Web 2.0‘a ayrılıyor. Bu nedenle görselde, David Fincher’ın Oscar ödüllü filmi “Sosyal Ağ“da Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg’i canlandıran aktör Jesse Eisenberg’in bir resmi yer ediniyor.

Son olarak, Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin’in, blockchain teknolojisiyle desteklenen internet teknolojisinin bir sonraki yinelemesi olan Web3‘ü, Ethereum odaklı bir konuşma olan ETHenver’de giydirilmiş olduğu gülünç bir ayı kostümü içerisindeki hali bulunuyor.

Buterin’in moda seçimleri son zamanlarda sosyal medyada bolca tartışmaya yol açtı. Bazıları, kostümün aslında başka bir ayı piyasasının başlangıcını işaret ettiği mevzusunda yorumlarını paylaştı. Aslında, Buterin kısa vakit önce başka bir kripto kışının sektör için faydalı olacağını da iddia etmişti. Ethereum kurucu ortağı ek olarak, ikinci en büyük meme kripto para birimi topluluğunu büyüleyen Shiba Inu konulu pantolonlarda giydi.

Burada anlatılan görüş ve görüşler yalnızca yazara aittir ve NasilCoin’in görüşlerini yansıtmaz. Her yatırım ve ticaret hareketi risk ihtiva eder. Karar verirken kendi araştırmanızı yapmalısınız.

İlgili içeriğimizi beğendiyseniz yorumunuzu esirgememenizi rica ederiz 🙂

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 20,023.00 1.42%
  • ethereumEthereum (ETH) $ 1,355.83 1.23%
  • xrpXRP (XRP) $ 0.486363 1.52%
  • cardanoCardano (ADA) $ 0.428307 1.63%
  • solanaSolana (SOL) $ 33.55 2.15%
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.063414 2.42%
  • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 17.10 2.46%
  • litecoinLitecoin (LTC) $ 53.43 2.43%