Elon Musk, Tesla Şarj İstasyonlarında DOGE Kullanılabileceğine İşaret Etti - 2022

Elon Musk, Tesla Şarj İstasyonlarında DOGE Kullanılabileceğine İşaret Etti – 2022Bir tweet’te Tesla CEO’su, Elon Musk, gelecekte Tesla şarj istasyonlarının ödeme olarak DOGE kabul edebileceği ihtimalini takipçileriyle paylaştı.

“Tabii ki DOGE’de ödeyebilirsiniz”

Musk, Tesla Console’un kurucusu Ryan Zohoury’nin, Santa Monica’da yeni açılan Tesla şarj istasyonlarıyla alakalı paylaşımında milyarderi etiketlediği bir tweet’e yanıt verdi.

Zohoury, bu istasyonların açılır açılmaz dolduğunu tweetledi ve açıklamasını doğrulamak için bir fotoğraf yayınladı.

Vizyoner milyarderin planları bununla da sınırı olan değil, Musk, Tesla’nın Hollywood bölgesinde “fütüristik bir lokanta/arabaya girilen tiyatro” da açmayı planladığını söyledi.

Musk’a gore insanoğlu Dogecoin’deki bütün bu tarz şeyleri ödeyebilecekler.

Tesla,hali hazırda DOGE kabul ediyor. SpaceX’in ise Dogecoin için test aşamasında olduğunu bilmekteyiz.
Aralık 2021’de e-araba üreten devi, orijinal meme kripto para birimi için mallarının bir kısmını satarak Dogecoin denemelerine başladı.

Şimdi, Dogecoin’in bu hafta başlarında SpaceX’in kaynak kodunda kısa sürede tespit edilmesi sebebiyle SpaceX’in de DOGE ödemelerini kontrol etmiş olduğu görülüyor.

Bunun haricinde Elon Musk, yakın zamanda hem Starlink hem de SpaceX’in Dogecoin ödemelerini kabul etmeye başlayabileceğini ima etti.

Twitter’da DOGE bahşiş kampanyası

Kullanıcıların Ethereum’da en sevdikleri içerik üreticilerine bahşiş vermelerini sağladıktan sonra Twitter’ın Dogecoin’de bahşiş vermesini sağlamak.

Eylül 2021’de bir Bitcoin bahşiş sistemi özelliği kullanıma sunuldu. Şimdi, Billy Markus toplumu Twitter’ın “OG kripto para birimi” DOGE ile bahşişin başlatması için bir dilekçe imzalamaya çağırıyor.

İlgili içeriğimizi beğendiyseniz yorumunuzu esirgememenizi rica ederiz 🙂

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 20,003.00 1.55%
  • ethereumEthereum (ETH) $ 1,357.42 1.26%
  • xrpXRP (XRP) $ 0.492646 0.93%
  • cardanoCardano (ADA) $ 0.428953 1.39%
  • solanaSolana (SOL) $ 33.49 2.44%
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.063444 2.27%
  • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 17.11 2.36%
  • litecoinLitecoin (LTC) $ 53.40 2.72%