Dolce & Gabbana, Polygon Blockchain Üzerindeki NFT Evrenini Genişletiyor  - 2022

Dolce & Gabbana, Polygon Blockchain Üzerindeki NFT Evrenini Genişletiyor  – 2022Dolce & Gabbana, UNXD ile işbirliği içinde, Polygon blok zincirindeki NFT evreninin genişletlediğini duyurdu. 

İtalyan moda devi Dolce & Gabbana, UNXD ile ortaklaşa iş içinde DGFamily NFT toplumunun piyasaya sürülmesinin ardından, Polygon blok zincirindeki NFT evreninin genişletildiğini duyurdu. 

Artık koleksiyonerler, Metaverse ve ötesinde modayı deneyimleme yolculuğunda İtalyan markasına katılabilecekler. Dolce & Gabbana’nın takas edilemez token (NFT) koleksiyonu Collezione Genesi, Eylül 2021’de piyasaya sürüldü. NFT koleksiyonu zamanı bir başarı elde etti. Moda tasarımcılarının koleksiyonu, Polygon üzerinde alan pazar yeri UNXD’de satışa sunulmuştu.

UNXD, DGFamily topluluğunun lasmanını Twitter hesabı üzerinden duyurdu.

Collezione Genesi isimli koleksiyon, “The Doge Crown” NFT’nin en büyük miktarı almış olduğu dokuz NFT’den oluşan bir grup başlattı. Yedi mavi safir ve 142 pırlantaya haiz Doge Crown, Domenico Dolce ve Stefano Gabbana tarafından tasarlandı. Ayrıca adını Venedik’in en yüksek otoritesinin eski unvanından alıyor.

NFT, Polygon blok zincirini popülerleştiriyor

Küresel NFT düşüşleri içinde Polygon aktif kullanıcılarında bir artış bildirdi. Ocak ayında, İtalyan lüks moda evi Prada ve spor kıyafet devi Adidas, Polygon blok zincirindeki ilk ortak NFT projesini duyurdular. Adidas, Prada Re-Source için Adidas adlı kullanıcı tarafınca oluşturulan bir NFT sanat projesini başlatmak için Prada ile birlikte çalıştığını belirtti.

Son zamanlarda, Polygon, Filecoin ile entegrasyonunu derinleştirdi. Geliştirme ekiplerine, Filecoin ve Gezegenler Arası Dosya Sistemi (IPFS) ile entegrasyon için Polygon blok zincirini kullanan NFT projelerine destek olmak için hibeler ve hackathonlar yapmaya başladı.

İlgili içeriğimizi beğendiyseniz yorumunuzu esirgememenizi rica ederiz 🙂

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 19,065.16 0.19%
  • ethereumEthereum (ETH) $ 1,309.42 1.4%
  • xrpXRP (XRP) $ 0.468431 4.42%
  • cardanoCardano (ADA) $ 0.445382 3.19%
  • solanaSolana (SOL) $ 32.69 2.89%
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.060806 3.41%
  • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 17.34 2.11%
  • litecoinLitecoin (LTC) $ 53.04 2.07%