Dev Kripto Borsası, Formula 1 Takımına Sponsor Oldu!  - 2022

Dev Kripto Borsası, Formula 1 Takımına Sponsor Oldu!  – 2022

Formula 1 ekibi Red Bull Racing, kripto para borsası Bybit ile 150 milyon dolarlık 3 senelik bir sponsorluk anlaşması imzaladı.

Formula 1 ekibi Red Bull Racing, kripto borsası Bybit ile yılda 50 milyon dolar değerinde olan oldukca yıllı bir ortaklığa imza attı. Red Bull Racing’in Formula 1’deki (F1) son olarak galibiyetlerinin ardından, yarış ekibi Singapur merkezli kripto tecim platformu Bybit ile yılda 50 milyon dolar karşılığında üç senelik bir ortaklık yaptığını duyurdu. Duyuruya bakılırsa ücret, fiat ve BitDAO (BIT) tokenleri ile ödenecek.

İki taraf arasındaki anlaşmanın şartları resmi olarak açıklanmamasına rağmen anlaşmanın, şimdiye kadar uluslararası bir sporda imzalanan en büyük kripto para sponsorluk anlaşması olduğu söyleniyor. Ayrıca, Red Bull, geçtiğimiz hafta yazılım devi Oracle ile senelik 100 milyon dolarlık beş yıllık bir sponsorluk anlaşması imzalamıştı.

Şirket, ortaklığın bir kripto borsası olarak yetenekleriyle F1 takımının taraftar etkileşimini genişletmeyi hedeflediğini söyledi. Bybit, anlaşmanın bir parçası olarak yandaş tokenleri verecek. Ayrıca, Red Bull Racing için bir teknoloji merkezi olarak hareket edecek. Bu, borsanın ekibin dijital varlık koleksiyonlarını dağıtmasına ve Milton Keynes’teki Red Bull Teknoloji Kampüsü vesilesiyle beceri geliştirme benzer biçimde diğer girişimlerini desteklemesine destek olacağı anlamına geliyor.

Red Bull Racing’in CEO’su Christian Horner, konsorsiyum için duyduğu heyecanı dile getirdi. Horner’a göre, Bybit ekibin “teknolojik yeniliğin ön saflarında yer alacak ve rekabet hızını belirlemesine” yardımcı olacak. Ayrıca, Bybit’in dijital alandaki yenilikler kanalıyla F1 hayranlarının deneyimini geliştirme hedeflerinden fazlaca memnun.

Bununla beraber, Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su, kripto ekibinin Red Bull Racing’in temel değerleriyle bağlantı kurduğunu ve dijital varlıkların finansı nasıl bozduğuna benzer biçimde F1 oyununu iyi mi değiştirdiklerini de yorumladı. Zhou, Bybit’in benzer ruhumuzu bulduğunu ve hız, güvenlik ve güvenilirliğin mükemmel uyumunun, kullanıcılarımızın platformumuzda aradığı her şey bulunduğunu söylemiş oldu.

Son olarak, bir hafta önce Bybit, Euro (EUR) ve İngiliz sterlini (GBP) kullanarak kripto alımları taktim etmek için Cabital ile konsorsiyum kurmuştu. Bu konsorsiyum ile Bybit kullanıcıları, daha düşük gas ücretleri ile değişiklik platformlarında kripto satın alabilirler.

Burada ifade edilen görüş ve görüşler yalnızca yazara aittir ve Yoyodex’in görüşlerini yansıtmaz. Her yatırım ve ticaret hareketi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı yapmalısınız.

İlgili içeriğimizi beğendiyseniz yorumunuzu esirgememenizi rica ederiz 🙂

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 19,087.78 0.21%
  • ethereumEthereum (ETH) $ 1,313.50 0.33%
  • xrpXRP (XRP) $ 0.468816 6.7%
  • cardanoCardano (ADA) $ 0.444901 2.76%
  • solanaSolana (SOL) $ 32.84 2.02%
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.061018 3.38%
  • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 17.30 2.17%
  • litecoinLitecoin (LTC) $ 53.20 1.03%