Binance Kendi Fiat-Kripto Ödeme Sağlayıcısını Piyasaya Sürüyor - 2022

Binance Kendi Fiat-Kripto Ödeme Sağlayıcısını Piyasaya Sürüyor – 2022Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance, işletmelerin kriptoya hazır olmalarına yardımcı olmak için ödeme sağlayıcısı Bifinity‘yi kurdu.

Bifinity, 2021’de kuruldu. Ancak bugün resmi olarak piyasaya sürüldü ve Binance’in fiattan kriptoya geçiş ve çıkış rampalarını güçlendiriyor. Binance kullanıcıları için dünya genelinde milyonlarca muamele gerçekleştiriyor. Bifinity’nin kabul edilen ödeme altyapısı, geleneksel finansı dünyanın önde gelen ve gelişmekte olan blok zincirlerine bağlayarak işletmelerin ve insanların dünya genelinde para gönderme ve alma şeklini dönüştürüyor.

Bifinity‘nin 50 kripto para birimiyle beraber Visa ve Mastercard dahil tüm büyük ödeme yöntemlerini desteklediğini bildiriyor.

  • Binance yaptığı açıklamada, geçen sene resmi olarak kurulan ve bugün piyasaya çıkan Bifinity’nin 50 kripto para birimini ve Visa ve Mastercard dahil bütün büyük ödeme yöntemlerini desteklediğini duyurdu.
  • Tüccarlar, müşterilerinin kriptoda muamele yapmasına izin vermek için Bifinity’nin API’lerini kullanabilecek.

Stratejik konsorsiyum şartlarına bakılırsa Bifinity, EQONEX’e 36 milyon ABD Doları ücretinde dönüştürülebilir kredi verecek ve bu yeni stratejik birlikteliğin yarattığı iş sinerjilerini en üst düzeye çıkarmak için beraber çalışacak ve işbirliği yapma ve işlerini daha da genişletme fırsatlarından yararlanacak. 

Bifinity Başkanı Helen Hai açıklamalarında:

Kripto ve Web3 ekonomisi büyümeye devam ettikçe, geleneksel finans ile merkezi olmayan ve merkezileştirilmiş kripto ekonomisi arasındaki boşluğu kapatmak için rampalarda gelişmiş fiattan kriptoya daha çok talep görüyoruz. Binance’de vizyon, küresel olarak para özgürlüğünü artırmaktır. Bifinity’nin piyasaya sürülmesiyle, toplu kripto kabulünü hızlandırmayı hedefliyoruz.

Ek olarak, Bifinity, EQONEX’in İcra Kurulu Başkanı, Mali İşler Başkanı ve Hukuk İşleri Başkanı’nı atama ve EQONEX’in Yönetim Kurulunda iki aday gösterme hakkına haiz olacaktır. Her iki firma de, düzenleyici onaya tabi olarak, potansiyel birleşme fırsatlarını keşfetmek için bağlayıcı olmayan görüşmelerde bulunmaya devam edecek. 

EQONEX Yönetim Kurulu Başkanı Chi-Won Yoon bugün:

“Hem firmalar aynı zamanda genel hatlarıyla sanayi için dönüştürücü olması muhtemel bir ortaklıkta Bifinity ile beraber çalışmaktan son derece memnunuz. Bifinity, kripto para birimleri ile geleneksel finans dünyasının yanı sıra en yüksek yatırımcı koruma, düzenleyici nezaret, güvenlik ve yönetişim standartlarında emek harcama inancımız.”

İlgili içeriğimizi beğendiyseniz yorumunuzu esirgememenizi rica ederiz 🙂

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 20,054.00 1.02%
  • ethereumEthereum (ETH) $ 1,363.14 0.74%
  • xrpXRP (XRP) $ 0.497805 1.03%
  • cardanoCardano (ADA) $ 0.429881 0.38%
  • solanaSolana (SOL) $ 33.86 0.3%
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.064024 1.49%
  • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 17.21 0.21%
  • litecoinLitecoin (LTC) $ 54.15 0.48%