Avustralyalı Şirket, Shiba Inu (SHIB) ve Diğer Kripto Para Ödemelerini Kabul Edecek  - 2022

Avustralyalı Şirket, Shiba Inu (SHIB) ve Diğer Kripto Para Ödemelerini Kabul Edecek  – 2022Avustralya’nın enerji firması müşterileri artık BitPay vesilesiyle Shiba Inu ve diğer kriptolarla faturalarını ödeyebiliyor. 

Ödeme hizmeti sağlayıcısı BitPay, Avustralyalı enerji şirketi 1st Energy’nin artık BitPay vasıtasıyla Shiba Inu da dahil olmak suretiyle bazı kripto para birimlerini kabul ettiğini duyurdu.

BitPay’ın duyurusuna göre firma, Shiba Inu’nun yanı sıra Bitcoin, Bitcoin Cash, Dogecoin, Ethereum, Litecoin, Wrapped Bitcoin ve beş USD stablecoin (BUSD, DAI, GUSD, USDP ve USDC) şeklinde biri olan kripto para birimlerini destekliyor.

2014 yılında kurulan ve şu anda Yeni Güney Galler, Victoria ve Queensland’e hizmet veren 1st Energy, Avustralya’nın BitPay ile bir konsorsiyum yoluyla kripto para kabul eden ilk enerji perakendecisi oldu. Bu, elektrik perakendecisinin müşterilerinin artık BitPay aracılığıyla sunulan herhangi bir kripto para birimini kullanarak faturalarını ödeyebilecekleri anlamına geliyor.

BitPay, 2011 yılında yayımlanan dünyanın en büyük Bitcoin ve kripto para ödeme hizmeti sağlayıcısıdır. Aralık 2021’de BitPay, Shiba Inu’nun cüzdan uygulamasına entegrasyonunu duyurdu. Böylece SHIB’i depolamaya, satın almaya, takas etmeye ve masrafa izin verdi.

Kripto para birimlerinin kabulü artıyor

New York merkezli bir mücevher koleksiyonu olan SuperJeweler, kısa vakit önce BitPay aracılığıyla Shiba Inu da dahil olmak üzere kripto para birimlerini kabul ettiğini duyurmuştu.

Sinema devi AMC’nin CEO’su Adam Aron, şirketinin 19 Mart’ta mobil uygulamasına ve internet sitesine BitPay destekli çevrimiçi ödemeler için destek ekleyeceğini Şubat ayı sonlarında Twitter’da duyurdu. Shiba Inu ekibi, John Richmond moda etiketi ile “son teknoloji” bir konsorsiyum imzaladı. Ortaklık, 10.000 NFT benzer biçimde bir moda koleksiyonunun piyasaya sürülmesini sağlayacak. Bu tokenlerin fiziksel versiyonları Milano Moda Haftası esnasında sunulacak.

İlgili içeriğimizi beğendiyseniz yorumunuzu esirgememenizi rica ederiz 🙂

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 19,224.35 0.79%
  • ethereumEthereum (ETH) $ 1,319.08 0.89%
  • xrpXRP (XRP) $ 0.475421 3.3%
  • cardanoCardano (ADA) $ 0.447939 2.83%
  • solanaSolana (SOL) $ 33.07 2.05%
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.061419 2.46%
  • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 17.42 2%
  • litecoinLitecoin (LTC) $ 53.42 1.33%