Apple Kurucu Ortağından Bitcoin için ‘Saf Altın’ Benzetmesi!  - 2022

Apple Kurucu Ortağından Bitcoin için ‘Saf Altın’ Benzetmesi!  – 2022Bir röportajda Apple Kurucu Ortağı Steve Wozniak, Bitcoin’in (BTC) ‘Saf Altın’ üzerine kurulu olduğunu söylemiş oldu. Ayrıca çoğu altcoin projesi için soygun dedi.

Yakın tarihindeki bir röportajda, Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak, kendi kripto projesi ile alakalı birkaç kelime söylerken Bitcoin’e bir kere daha övgü dolu açıklamaları oldu. Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak, Business Insider ile yapmış olduğu röportajda Bitcoin’in altında yatan mekanikleri övdü. Kripto para piyasasının en değerli kripto para birimi olan Bitcoin’in “saf altın matematiği olan tek şey” olarak nitelendirdi.

Wozniak, uzun zamandır Bitcoin’in bir savunucusu olmuştur. Geçtiğimiz sene Meksika merkezli El Sol de Mexico ile yaptığı röportajda, dünyanın en sevilen kripto para birimini “matematiksel bir mucize” bulunduğunu söylemişti. Yahoo Finance ile konuşurken ise “matematiksel saflığını” altını çizdi. ABD dolarının aksine, test altında olan insanlarla kolayca değiştirilebilir bulunduğunu belirtti.

Son olarak, Apple kurucu ortağı Steve Wozniak, kripto para sektörü ile alakalı Bitcoin için düşündüğü müspet görüşlerin haricinde altcoinler ile alakalı olumsuz konuştu. Verdiği röportajda Steve Wozniak, birçok altcoin projesinin “soygun” bulunduğunu söyledi. 

“Şu anda ortaya çıkan çok fazla kripto para birimi var. Herkesin yeni bir tane yaratmanın yolunu buluyor.”

Ayrıca Wozniak’a göre, en erken aşamada yatırım yapmak isteyen insanlardan bir sürü para toplanıyor. Projeler kuruş değerindeyken bu yapılıyor ve sonrasında fiyatlar katlanıyorlar.

Burada anlatılan görüş ve görüşler yalnızca yazara aittir ve NasilCoin’in görüşlerini yansıtmaz. Her yatırım ve tecim hareketi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı yapmalısınız. 

İlgili içeriğimizi beğendiyseniz yorumunuzu esirgememenizi rica ederiz 🙂

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 18,736.35 1.44%
  • ethereumEthereum (ETH) $ 1,286.02 2.97%
  • xrpXRP (XRP) $ 0.470008 3.3%
  • cardanoCardano (ADA) $ 0.439759 3.42%
  • solanaSolana (SOL) $ 32.13 4.71%
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.060566 3.97%
  • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 17.10 3.36%
  • litecoinLitecoin (LTC) $ 52.71 2.4%